Daniel PIOSEK.

Schorzenie:

 

Chciałabym wam przedstawić mojego syna Daniela, który pomimo swojej odmienności chce normalnie żyć i spełniać swoje marzenia, na swój sposób jest wesołym, ambitnym, pełnym energii chłopcem  z mnóstwem zainteresowań. Pomimo swoich problemów zdrowotnych i braku akceptacji ze strony rówieśników  dzielnie sobie radzi i nie poddaje się!

  Historia jego choroby jest długa i smutna ale mam nadzieje ze z happy endem , wiele lat walki i ciężkiej pracy dają widoczne rezultaty, których nie można zmarnować. Mój syn musi być w miarę samodzielny ponieważ ja sama choruję na Zespół Sgrena (odmiana RZS)moja choroba ma charakter napadowo-przewlekły nie zawsze będę w stanie się nim zająć i mu pomóc!

  Obecnie sen z powiek spędza nam zespół Aspergera, który jest bardzo trudnym i kosztownym w leczeniu i rehabilitacji schorzeniem.

Ciągle walczymy z opóźnieniem w rozwoju psychoruchowym, niedoczynnością  tarczycy, która będzie leczona już do końca życia, nadwrażliwością  jelitową, nadpobudliwością, pogłębiającą się wadą wzroku, wadą serca, oraz  nawracające infekcje dróg oddechowych.

Daniel wymaga ciągłej stymulacji oraz rehabilitacji w postaci terapii takich jak :

•        Tomatisa i Warnkego

•        EEG BioFeedBack

•        kinezjologia edukacyjna i stosowana

•        integracja odruchów dynamicznych i posturalnych

•        neurosensomotoryczna terapia taktylna

•        terapia neurostrukturalna

•        zajęcia  grupowe oraz socjoterapeutyczne

Są to terapie kosztowne, ale za to bardzo skuteczne. Niestety terapie te nie są finansowane przez NFZ

    I w tym miejscu musimy prosić Państwa o wsparcie i pomoc, ponieważ nie jesteśmy w stanie sami pokryć kosztów rehabilitacji Daniela.

     Chcielibyśmy w pełni wykorzystać wszystkie dostępne środki, metody leczenia i rehabilitacji, by nie zaprzepaścić tego, co Daniel już osiągnął jednak potrzebujemy do tego materialnego wsparcia Państwa, aby syn w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować.

A Zaprzestanie lub przerwanie terapii wiąże się z cofnięciem rozwoju.

                                                  Z góry serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc J

                                                                        Rodzice Daniela

 

 

Wszelkie wpłaty, za które z góry serdecznie dziękujemy, prosimy kierować na konto:

 

 

Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą’’

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:

14200 Piosek Daniel darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

                      

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)" wpisać: KRS: 0000037904, a w polu "Informacje uzupełniające": 14200 Piosek Daniel Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

damianpisorek