Dawid CZERWONY.

Schorzenie:

Nasz Syn Dawid urodził się 16 lipca 2000 roku z poważną wadą serca i bardzo skomplikowana wadą rąk – ta pierwsza została całkowicie skorygowana podczas drugiej operacji, gdy Dawid miał rok. Zabieg kardiochirurgiczny przebiegł z pewnymi komplikacjami, po nim okazało się, że stan Dawida jest bardzo ciężki. Przeżył ale wszystkie powikłania okołooperacyjne spowodowały, że obecnie nasz syn jest upośledzony umysłowo w stopniu umiarkowanym, ma niedowład połowiczny lewostronny, skrócenie lewej nogi, stopę końsko-szpotawą, w której postępuje deformacja. Od trzeciego roku życia Dawid choruje na epilepsję, jak również zaburzenia zachowania.

 Ze względu na wadę rąk  cały czas trzeba uczestniczyć w jego życiu. Ręce są bardzo krótkie, brak w nich stawów łokciowych oraz kości przedramienia. Wada rąk ogranicza Dawida w wykonywaniu podstawowych czynności.

Konieczność wielospecjalistycznego leczenia oraz niezbędna dla niego rehabilitacja pociągają za sobą wydatki, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić. Dawid jest dzieckiem z dużym obciążeniem chorobowym, co powoduje, że rehabilitacja dziecka jest bardzo żmudna i skomplikowana. Jednak kiedy widać małe postępy, albo przynajmniej brak pogorszenia w jego stanie zdrowia nasza radość jest ogromna. Sama świadomość, że  mimo swojej bogatej historii chorobowej Dawid jest bardzo pogodnym i otwartym na świat chłopcem to wielki dar.

Pomóżcie mu godnie żyć a nam uwierzyć w to,
że nie jesteśmy sami spełniając nasze wysiłki codziennego dnia.

Dziękujemy za każdą najdrobniejsza wpłatę.


Darowizny  na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Koniecznie z dopiskiem: "9482 Dawid Czerwony darowizna na pomoc i ochronę zdrowia"

1% PODATKU:
Aby przekazać 1% podatku na rzecz Dawida wystarczy w rozliczeniu rocznym, wypełnić dane zgodnie z poniższym wzorem:

KONTAKT: Agnieszka i Krzysztof Czerwony
Tel +48 609-533-588, GG: 21602947
Skype: agnieszka.czerwony
E-mail: agniesz.red@wp.pl

Więcej informacji :
Blog: http://dawid-dominik-czerwony.bloog.pl
Fundacja: http://dzieciom.pl/9482
NK: http://nk.pl/profile/6349003