Maja DURZYŃSKA.

Schorzenie:

Majeczka ma 10 lat. Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, jest upośledzona umysłowo w stopniu głębokim ma zaburzenie słuchu typu czuciowego, nie mówi, porusza się na wózku. Na co dzień wymaga stałej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach. Majeczka nie miała łatwego startu lecz pomimo swojej niepełnosprawności oraz ograniczeń w życiu codziennym radzi sobie jak tylko potrafi, w miare swoich możliwości z moją pomocą próbuje stawiać swoje pierwsze kroki.

Majeczka na co dzień jest radosnym uśmiechniętym dzieckiem, kochającym zwierzęta, jest moim Słoneczkiem, które lubi zabawy na dworze. Czasami chciałaby móc pobawić się ze swoimi rówieśnikami, ale niestety samodzielnie nie jest w stanie tego zrobić. Jedynie kosztowna rehabilitacja i turnusy(koszt ok.4500zł) mogą pomóc Maji stanąć na własnych nóżkach oraz dalszych postępach rozwoju.

Dlatego zwracam się do ludzi o dobrym Sercu, aby pomogli Maji poprzez dowolne wpłaty na subkonto w Fundacji. Każdy grosz się liczy.

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5  01-685 Warszawa

Bank BPH S.A. 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
tytułem: 961 Durzyńska Maja  darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

KONTAKT: http://nk.pl/#profile/28916908